цяпер Чытанне
Miji люстэрка аўтамабільны відэарэгістратар - DVR з камерай задняга віду

Miji Зеркало аўтамабільны відэарэгістратар

Бяспека дарожнага руху і магнітолы аўтамабільныя важная тэма, асабліва ў Расіі. Якія моманты ў сетцы з'явіліся новыя відэа, прадстаўляючы wirtuozję расійскіх кіроўцаў. Аўтамабільная камера размешчана ў транспартным сродку можа эфектыўна дапамагчы ў барацьбе са страхавой кампаніяй і пацвердзіць, што мы былі не вінаватыя падчас мерапрыемства. Xiaomi прадставіла новае люстэрка задняга віду з DVR, Miji люстэрка аўтамабільны відэарэгістратар. Але будзьце асцярожныя, таму што ў некаторых краінах камера ў машыне забаронена, напрыклад. Austra і Швейцарыі.

Miji Зеркало аўтамабільны відэарэгістратар

Інтэлектуальнае люстэрка Xiaomi мае сэнсарны экран IPS-цалёвы памер і дазвол 5 854 480 х. Пярэдняя камера мае аб'ектыў з Sony IMX323 Апертура F / 1.8. Кут агляду складае 160 градусаў. Цікавым новаўвядзеннем з'яўляецца магчымасць набыць дадатковую заднюю камеру.  Pole widzenia wynosi  138 stopni i jest wodoodporna IPX7. Podczas cofania lusterko automatycznie przełączy się na obraz z tyłu. Obie kamery mogą jednocześnie nagrywać i robić zdjęcia w rozdzielczości 720p. Nie straszny im mróz i upadły, działają bez problemu w temperaturach od  -20 ° C do + 70 ° C.

Miji Зеркало аўтамабільны відэарэгістратар

Mijia Mirror Dashcam posiada wbudowany  akumulator o pojemności  470mAh, tradycyjnie jak w większości akcesorii samochodowych ładowanie odbywa się poprzez gniazdo zapalniczki. Для таго, каб захаваць запісаныя відэа носьбітаў karty microSD od 16 GB do 64 GB klasy 10. Urządzenie łączy się z aplikacją Mijia przez Wi-Fi. Zarówno filmy jak i nagrania można oglądać za pomocą aplikacji w czasie rzeczywistym. Dodatkowo za pośrednictwem aplikacji można również zapisać zdjęcie i film w pamięci smartfona aby zachować kluczowe dowody. Oprócz przycisków dotykowych można również sterować za pomocą głosu, jednak oczywiście nie w języku polskim. Po wypowiedzeniu komendy urządzenie potrafi wykonać zdjęcie. Rozpocząć krótki film, zarówno z kamery przedniej jak i znajdującej się z tyłu lub przełączyć się w tryb cofania i wyświetlić obraz znajdujący się za pojazdem.

Глядзі таксама
xiaomi 1080p

Miji Зеркало аўтамабільны відэарэгістратар

Użytkownicy nie muszą usuwać seryjnych lusterek wstecznych, które są montowane w samochodzie. Inteligentne lusterko od Xiaomi można po prostu przymocować do niego za pomocą dołączonych pasków zaciskowych.

Mijia Mirror Dashcam będzie dostępny od 16 czerwca. Cena za lusterko to 399 juanów, $62. Kamera tylnia to koszt 99 juanów, $15 i jest opcjonalna. 

Пракруціць уверх