цяпер Чытанне
Шайба сцены Миния. Новая прылада экасістэма Xiaomi
Шайба сцены Xiaomi

Шайба сцены Xiaomi

Платформа crowdfundingowej з'явіўся новы прадукт, пральнай машыны вытворчасці кампаніі Wall Минии. Posiada unikalny kształt, producent określa go dwoma słowami, kropla wody. Вялікае ўяўленне вобразнымі маркетолагі прадэманстравалі ў гэтым пытанні, на мой погляд.

Шайба сцены Миния

Памеры х 67 57,5 34.8 см х см і вага 24kg. Для ўстаноўкі вытанчанай павінна быць па меншай меры 0.9 падземнага прасторы, Xiaomi аб'яўляе трымаць прынамсі 20 Залп сантыметраў прасторы ў кожным вымярэнні. Дзверы для ўстаўкі бруднай адзення знаходзіцца на przodzie. Na grubych szklanych drzwiach Xiaomi umieściło dotykowy ekran LCD za pomocą którego można sterować pralką. Do wyboru jest osiem różnych programów prania. Grzałka zastosowana w pralce potrafi podgrzać wodę do temperatury 95 ° C, która jest skuteczna w usuwaniu nawet 99,99% pospolitych bakterii. Pralka nadaje się do prania różnych rodzajów tkanin, w tym delikatnych, należy tylko pamiętać o wybraniu odpowiedniego programu aby nie uszkodzić materiału. Pralka może pomieścić do 3 kg ubrać na jedno pranie. 

Шайба сцены Xiaomi

Pralka ścienna MiniJ i Xiaomi wykorzystuje silnik o zmiennej częstotliwości Direct Drive, na taką samą technologię decydują się najbardziej znani producenci pralek na świecie jak choćby Samsung, Whirpool czy LG.  W porównaniu do tradycyjnego napędu taśmowego, silnik konwersji częstotliwości DD zużywa mniej prądu i generuje mniejszy hałas podczas pracy, wynosi tylko 45 dB. Kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​produkt nie zajmuje zbyt dużo miejsca, sprawdzi się idealnie w małych, ciasnych łazienkach. 

Глядзі таксама
Youpin артэрыяльнага ціску

Шайба сцены Миния

Pralka ścienna Minij została wyceniona na  2499 juanów,  $380 i jest już w sprzedaży. Niestety póki co tylko na terenie Państwa Środka.